Книжковий ринок

ЗАЯВА Правління УАВК щодо спроби ліквідувати Українську академію друкарства

Львівська академія друкарства — це жива історія національного книговидання, і її ліквідація означатиме повне ігнорування тієї сутнісної й націє- та державотворчої функції, яку виконує національна книга. Адже жодні процеси відновлення та розбудови української державності та соціально-культурний і економічний розвиток неможливий без якісно підготовленого, професійного кадрового ресурсу. Запропонований же проєкт рішення спрямований проти забезпечення національного книговидання таким ресурсом.
Тому Правління Громадської спілки «Українська асоціація видавців і книгорозповсюджувачів» висловлює свою незгоду з такими діями Міністерства освіти і науки України і вимагає від його керівництва відкликання з Кабінету Міністрів України їхнього подання.

Стосовно петиції про негайне підписання Президента України Закону N 7459

Шановні колеги, друзі!

Сьогодні серед наших співгромадяни є такі, які фактично ведуть інформаційно-пропагандистську війну на боці ворога, продовжуючи його політику агресора й колонізатора в Україні.

Після початку війни і припинення прямих поставок в Україну книжок російського виробництва, вони налагодили на території нашої країни нелегальне виробництво та розповсюдження контрафактних копій творів авторів, які є громадянами російської федерації, тим самим наносячи удар по політично-соціальній стабільності українського суспільства та руйнуючи легальне вітчизняне книговидання.
Цьому процесу мав би покласти край Закон N 7459 "Про внесення змін до деяких законів України щодо встановлення обмежень на ввезення та розповсюдження видавничої продукції, що стосується держави-агресора, Республіки Білорусь, тимчасово окупованих територій України", ще в червні проголосований конституційною більшістю Верховної Ради.

Однак, у порушення Конституції України, цей законопроєкт і досі не підписано Президентом України.

У зв'язку з цим звертаюся до вас із проханням підписатися під петицією до Президента України з вимогою про негайне підписання ним Закону N 7459.

https://petition.president.gov.ua/petition/161894

Президент ГС "УАВК"
Олександр Афонін

Щодо zoom-конференції зі створення Агенції з авторських прав

Ініціативна група Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів запрошує приєднатися до zoom-конференції з обговорення можливості створення Агенції з авторських прав.

Пропонується обговорити:
- мета та задачі майбутньої Агенції;
- очікування учасників ринку від новоствореної Агенції;
- можливості участі в створенні та співпраці з Агенцією;
- календарний план роботи по створенню Агенції.

Час початку zoom-конференції: 01 вересня 2022 р. о 19:00.
Запланована тривалість — 60 хв.

Підручники для 5 класу Нова Українська школа Featured

серп. 25, 2022
Переглядів: 675
автор
Підручники для 5 класу Нова Українська школа

    Дорогі наші співвітчизники!

    Війна і все пов'язане з нею вкрай негативно позначилося на всіх сферах нашого життя. Не обійшли ці негаразди і шкільну освіту. Зокрема, це стосується питання забезпечення школярів 5-го класу Нової української школи друкованими підручниками. На жаль, кошти, передбачені державним бюджетом на їхній друк, уряд був змушений переспрямувати на потреби української армії. Тож станом на сьогодні питання щодо друкованих підручників для 5-го класу залишається не вирішеним і, зрозуміло, до 1 вересня вирішено не буде.
   Зважаючи на ці важкі для вітчизняної освіти обставини, видавництва навчальної літератури, які є власниками прав на навчальні видання, прийняли рішення про надання вчителям, учням та їхнім батькам безкоштовного доступу до PDF версій підручників на сайтах видавництв-переможців конкурсу підручників саме для цієї категорії школярів.
   Українські діти мають отримувати якісну освіту незалежно від обставин, адже на їхніх плечах лежатиме в найближчому майбутньому відповідальність за відбудову і на їхніх знаннях базуватиметься розвиток економіки нашої держави, нарощування її потенціалу в усіх сферах життєдіяльності, від соціального простору до забезпечення обороноспроможності країни.

Правління Громадської спілки "Українська асоціація видавців і книгорозповсюджувачів "

 

 ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «ОСВІТА» 
1. «Французька мова (1-й рік навчання )» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом) (авт. Чумак Н.П., Кривошеєва Т.В.);

Перейти

2. «Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Масол Л.М.);

Перейти

3. «Інформатика» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Коршунова О.В., Завадський І.О.);

Перейти

4. «Досліджуємо історію і суспільство» підручник інтегрованого курсу для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Пометун О.І., Малієнко Ю.Б., Ремех Т.О.);

Перейти

5. «Етика» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Давидюк Л.В., Мельник А.О.);

Перейти

6. «Здоров’я, безпека та добробут» підручник інтегрованого курсу для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Гущина Н.І., Василашко І.П., за редакцією Бойченко Т.Є.);

Перейти

7. «Природничі науки» підручник інтегрованого курсу для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Засєкіна Т.М., Білик Ж.І., Лашевська Г.А.);

Перейти

8. «Математика» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти​(авт. Бевз Г.П., Бевз В.Г., Васильєва Д.В., Владімірова Н.Г.);

Перейти

9. «Література (українська та зарубіжна)» підручник інтегрованого курсу для 5 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) (авт. Яценко Т.О., Пахаренко В.І., Тригуб І.А., Слижук О.А.);

Перейти

10. «Зарубіжна література» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Кадоб’янська Н.М., Удовиченко Л.М., Снєгірьова В.В.);

Перейти

11. «Українська література» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Коваленко Л.Т., Бернадська Н.І.);

Перейти

12. «Українська література» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Яценко Т.О., Пахаренко В.І., Слижук О.А.);

Перейти

13. «Українська мова» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Голуб Н.Б., Горошкіна О.М.);

Перейти

14. «Українська мова» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Глазова О.П.);

Перейти

 

ВИДАВНИЦТВО «ПІДРУЧНИКИ ТА ПОСІБНИКИ»

1. «Математика» Підручник для 5 класу для закладів загальної середньої освіти (автори Кравчук В., Янченко Г.)

2. «Українська мова» Підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (автори Близнюк Б., Панчук Г., Приведа О.)

3. «Українська мова» Підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (автори Гапон Л., Грабовська О., Петришина О., Підручняк О.)

4. «Пізнаємо природу. 5 класи (інтегрований курс)» Підручник для закладів загальної середньої освіти Кравченко М., Шабанов Д.)

Перейти

 

ВИДАВНИЦТВО «АЛАТОН»

1. Комплект для 5 класу інтегрованого курсу «Здоров’я, безпека та добробут»

Перейти

2. Комплект для 5 класу інтегрованого курсу «Вчимося жити разом»

Перейти

3. Комплект для початкової школи з інтегрованого курсу «Я досліджую світ»

Перейти

 

ВИДАВНИЦТВО «НАВЧАЛЬНА КНИГА - БОГДАН»

1. «Українська мова» Підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (автори А.В. Онатій, Т.П. Ткачук)

2. «Українська мова» Підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (автор І.П. Ющук)

3. «Українська література» Підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти автори (М.І. Чумарна, Н.М. Пастушенко)

4. «Англійська мова» (5-й рік навчання) Підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом) автори (І.П. Задорожна, Т.Б. Будна, О.П. Дацків)

5. «Англійська мова»  (1-й рік навчання) Підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом) автори (Л.І. Морська, М.О. Кучма)

6. «Зарубіжна література»  Підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти автори (О.Л. Глотов, Б.Б. Щавурський)

7. «Математика» Підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти автори (М.В. Беденко, І.Я. Клочко, Т.Г. Кордиш, В.О. Тадеєв)

8. «Інформатика» Підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти автор (І.В. Тріщук)

9. «Вступ до історії України та громадянської освіти» Підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти автор Н.М. Сорочинська

10. «Мистецтво» Підручник інтегрованого курсу для 5 класу закладів загальної середньої освіти автори Л.Г. Кондратова, С.І. Федун, О.В. Чорний

Перейти

 

 ВИДАВНИЦТВО «РАНОК»

 1. Інформатика. 5 клас (авт. Бондаренко та ін.). Електронний підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти

 2. Інформатика. 5 клас (авт. Корнієнко та ін.). Електронний підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти

3. Вступ до історії України та громадянської освіти. 5 клас. Електронний підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти

4. Довкілля, 5 клас. Електронний підручник інтегрованого курсу для 5 класу закладів загальної середньої освіти.

5. Досліджуємо історію і суспільство. 5 клас. Електронний підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти

6. Етика. 5 клас. Електронний підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти

7. Здоров’я, безпека та добробут. 5 клас. Електронний підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти

8. Математика. 5 клас. Електронний підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти

9. Мистецтво. 5 клас. Електронний підручник інтегрованого курсу для 5 класу закладів загальної середньої освіти

10. Німецька мова. 5 клас (1-й рік навчання). Електронний підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом) (1-й рік навчання)

11. Німецька мова. 5 клас (5-й рік навчання). Електронний підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом) (5-й рік навчання)

12. Природничі науки. 5 клас. Електронний підручник інтегрованого курсу для 5 класу закладів загальної середньої освіти

13. Пізнаємо природу. 5 клас. Електронний підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти

14. Технології. 5 клас. Електронний підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти

15. Україна і світ: вступ до історії та громадянської освіти. 5 клас. Електронний підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти

16. Українська література. 5 клас (авт. Борзенко). Електронний підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти

17. Українська мова. 5 клас (авт. Літвінова). Електронний підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти

18. Українська мова, українська та зарубіжна літератури. 5 клас (авт. Хворостяний та ін.). Частина 1. Електронний підручник інтегрованого курсу для 5 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах)

19. Українська мова, українська та зарубіжна літератури. 5 клас (авт. Хворостяний та ін.). Частина 2. Електронний підручник інтегрованого курсу для 5 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах)

Перейти

 

ВИДАВНИЦТВО «МЕТОДИКА ПАБЛІШИНГ»

1. «Англійська мова (5-й рік навчання)» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом), автор Лаура Бродбент:

Перейти

2. «Німецька мова» (1-й рік навчання) підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом), автори: Басай Н. П., Шелгунова Н. В.:

Перейти

3. «Французька мова (1-й рік навчання)» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом), автор Клименко Ю.М.:

Перейти

4. «Англійська мова (1-й рік навчання)» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом), автор: Пахомова Т.Г.:

Перейти

 

ВИДАВНИЦТВО «ЛІНГВІСТ»

1. «Англійська мова (5 й рік навчання)» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом), автори Г. К. Мітчелл, Марілені Малкоґіанні, що відповідає модельній навчальній програмі «Іноземна мова. 5 9 класи» для закладів загальної середньої освіти (авт. Редько В. Г., Шаленко О. П., Сотникова С. І., Коваленко О. Я., Коропецька І. Б., Якоб О. М., Самойлюкевич І. В., Добра О. М., Кіор Т. М.)

Перейти

2. «Англійська мова (5 й рік навчання)» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом), автори Джоанна Коста, Мелані Вільямс, що відповідає модельній навчальній програмі «Іноземна мова. 5 9 класи» для закладів загальної середньої освіти (авт. Зимомря І. М., Мойсюк В. А, Тріфан М. С., Унгурян І. К., Яковчук М. В.)

Перейти

3. «Інформатика» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти, автор Джон Ендрю Біос, що відповідає модельній навчальній програмі «Інформатика. 5 6 класи» для закладів загальної середньої освіти (авт. Пасічник О. В., Чернікова Л. А.)

Перейти

 4. «Математика» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти, автор Джон Ендрю Біос, що відповідає модельній навчальній програмі «Математика. 5-6 класи» для закладів загальної середньої освіти (авт. Василишин М. С., Миляник А. І., Працьовитий М. В., Простакова Ю. С., Школьний О. В.)

Перейти

5. «Пізнаємо природу» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти, автор Джон Ендрю Біос, що відповідає модельній навчальній програмі «Пізнаємо природу. 5 6 класи (інтегрований курс)» для закладів загальної середньої освіти (авт. О. C. Бобкова)

Перейти

Спільний каталог авторських прав

Зміст

Блоги

 • жовт. 01, 2022

  Інформація стосовно щорічної Асамблеї Міжнародної асоціації видавців

  Учора, 29 вересня, відбулася чергова щорічна Асамблея Міжнародної асоціації видавців (далі — МАВ), членом якої УАВК є з 2011 року.Делегатами від нас у ній брали участь два члени Правління: Володимир Карасьов, директор видавництва "Знання", та Віктор Круглов, генеральний директор видавництва…
  Written by
  Tags: IPA
 • вер. 16, 2022

  Забули про національну ідентичність у держбюджеті

  У проєкті бюджету наступного року приділяється велика увага безпеці та обороні країни. Повністю підтримую таке рішення. Але є велика ложка дьогтю у програмному документі. Фінансування освіти та науки зменшилося приблизно на 20%. З урахуванням інфляції витрати на освіту впадуть вдвічі.…
  Written by
  Tags: бюджет
 • вер. 05, 2022

  До уваги потенційних засновників Агенції з авторських прав

  Шановні колеги! За результатами обговорення можливості створення за участю ГС "УАВК" Агенції з авторських прав частина учасників ринку виявила свою зацікавленість взяти участь у цьому процесі.Просимо повідомити на ел. адресу Асоціації Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. про своє бажання стати засновником і взяти участь…
  Written by
 • вер. 03, 2022

  Спалена книгарня «Книголенд» відродилася

  Всі книжки виробництва росіі вилучені з продажу. Під час ракетно-бомбового удару була вщент знищена книгарня у києвському ТРЦ «Ретровіль». Згоріли книжки, шафи, повністю пошкоджено обладнення. КнигоЛенд сьогодні святкує друге народження книгарні у тому ж торгівельному центрі. Це вже друга відновлена…
  Written by
  Детальніше...
 • серп. 20, 2022

  Читають “Бісів”, Оруелла та Зеленського. Книговидавці про проблеми галузі

  Vesti.ua поговорили зі спеціалістами галузі про те, чи друкують сьогодні в Україні книги, наскільки в країні впало у війну їхнє виробництво, чому на книги зростають ціни і якими цінниками зустрінуть нас книжкові магазини вже у вересні. А ще про те,…
  Written by

Ми у Facebook

Інформація для ЗМІ