Події в Україні

Опубліковано в Події в Україні

XXIІІ Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині»

лют. 23, 2022 Переглядів: 1032
XXIІІ Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині»

20-22 травня 2022 року, під егідою Міністерства культури та інформаційної політики України, Одеська національна наукова бібліотека, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів, Державна наукова установа «Книжкова палата України імені Івана Федорова» за підтримки Одеської обласної державної адміністрації, Одеської обласної та Одеської міської рад, Українського інституту книги, Всеукраїнської громадської організації «Українська бібліотечна асоціація» та Всеукраїнської громадської організації «Бібліополіс» проводять XXIІІ Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині».

Основна мета заходу – сприяння відродженню та розвитку культури в Україні, стимулювання розвитку книговидавничої справи та книгорозповсюдження, промоція та репрезентація сучасної української книги, виховання культури читання на кращих зразках вітчизняної літератури та світової літератури в українському перекладі, сприяння поповненню бібліотек сучасною вітчизняною книжковою продукцією.

Програма виставки-форуму передбачає широкий спектр заходів з популяризації книги і читання як для широких верств населення, так і професійного спрямування: круглий стіл з актуальних питань книговидання та поповнення бібліотечних фондів, презентації нових вітчизняних видань та видавничих проєктів, промоакції, автограф-сесії, публічні інтерв’ю від гостей заходу – відомих українських авторів, фахові дискусії, лекції, майстер-класи, творчі майданчики та інші інтерактиви за участі представників провідних видавництв України, письменників, ілюстраторів книги, літературознавців, мистецтвознавців, бібліотечних фахівців та широкої громадськості.
Відбудуться також заходи, присвячені 300-річчю від дня народження видатного українського просвітителя-гуманіста, філософа, поета, педагога Григорія Сковороди (1722–1794).
З метою сприяння реалізації обласної комплексної програми «Культура Одещини – 2020-2022 роки» та з нагоди 90-річчя утворення Одеської області відбудеться традиційне виїзне Свято української книги в одному з районів Одещини.
На підтримку руху Співтовариства креативних міст ЮНЕСКО «Одеса - місто літератури ЮНЕСКО» буде запропоновано низку подій з популяризації творчого доробку представників одеської літературної школи.

Відбудеться конкурс «Краща книга виставки-форуму “Українська книга на Одещині” - 2022».

Запрошуємо до участі у XXІІІ Всеукраїнській виставці-форумі «Українська книга на Одещині» видавництва, поліграфічні підприємства, книгорозповсюджувачів, культурні центри, письменників, художників, діячів науки, літератури та мистецтва. Книголюби та постійні відвідувачі виставки-форуму чекають на унікальне книжкове свято в неповторній атмосфері національної книгозбірні!

УМОВИ УЧАСТІ У ВИСТАВЦІ-ФОРУМІ

1. XXІІІ Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині» відбудеться 20 – 22 травня 2022 року
в Одеській національній науковій бібліотеці (м. Одеса, вул. Пастера,13).
2. Участь у виставці-форумі здійснюється на благодійній основі (розмір внеску визначається за попереднім узгодженням, з урахуванням організаційних витрат). Реквізити для перерахування коштів:
отримувач: ОННБ, р/р UA 618201720313221003301012004, ЄДРПОУ 02226151, Банк ДКСУ, м. Київ. Призначення платежу: благодійний внесок. Код 25020100; символ 276. Без ПДВ.
3. Для участі у виставці-форумі необхідно подати до Оргкомітету заявку на участь та відомості для каталогу електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 20 квітня 2022 р.
4. Окремі інформаційно-рекламні заходи виставки-форуму проводяться на платній основі. Для внесення заходів до Програми виставки-форуму пропонуємо учасникам надіслати заповнену заявку, узгодити з оргкомітетом час та місце проведення, здійснити оплату згідно з виставленим рахунком. Кінцевий термін подання заявок для внесення до Програми заходів – 30 квітня 2022 р.
5. Для участі в конкурсі «Краща книга виставки-форуму “Українська книга на Одещині” - 2022» просимо до 5 травня 2022 р. надіслати на адресу бібліотеки два примірники видання, надрукованого з травня 2021 р. по травень 2022 р., з позначкою «на конкурс».
6. Бронювання місць у готелі здійснюється самостійно. Для отримання додаткової інформації з питань зустрічі та розміщення звертатися до Лариси Ніколаєнко (048-723-21-93; 095-879-57-45).
7. Додаткову інформацію з організаційних питань можна отримати у координатора проєкту Олесі Кривогуз
(048-723-24-78; 097-938-86-64).

остання зміна Середа, 23 лютого 2022 09:17
Прочитано 1032 раз
рейтинг статті
(0 голосів)

Залишити коментар

Переконайтеся, що ви ввели всю необхідну інформацію, позначену зірочкою (*). HTML код не допускається.

Спільний каталог авторських прав

Блоги

 • трав. 28, 2024

  Про Харків і про книжки

  Я не намагатимуся описати весь потенціал книжкової галузі, зосереджений в Харкові. Хто знає - той знає. Адже кожен пост, який збирає багато поширень, бачить ворог. Окрім того, в інших містах України працюють патріотичні українські видавництва, які у разі чого підхоплять…
 • трав. 26, 2024

  Лист-звернення генеральної директорки Vivat Юлії Орлової

  «Фактор-Друк» — один з найбільших поліграфічних комплексів повного циклу у Східній Європі, в якому друкуються майже всі видавництва України, підприємство, яке веде свою історію з 1996 року. Це одне з ключових підприємств для книговидавничого циклу. Зупинка в роботі такого підприємства…
 • трав. 25, 2024

  З професійним святом!

  Щиро вітаю вас, колеги і друзі, з нашим професійним святом - Днем працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження! День весняний дарує наше свято.Квітує світ, синіє далина.Як хочеться сказати вам багатоПід келих золотавого вина!Ми — книгарі! І це вже наша доля,Це —…
  Written by
 • трав. 24, 2024

  росіяни не сьогодні почали знищувати українську книжкову галузь

  Давайте відверто: росіяни не сьогодні почали знищувати українську книжкову галузь. Вони це робили тридцять років тому умовно ринковими методами, починаючи з роздавання премʼєром Черномирдіним та міністром Полтораніним фантастичних пільг та преференцій власним видавцям. Тут і звільнення від податків, і фіксовані…
 • трав. 18, 2024

  Професійне

  Майже три місяці я виконую обов'язки Президента Української Асоціації видавців та книгорозповсюджувачів паралельно з завантаженням на основній роботі - генерального директора і головного редактора видавництва Фоліо. Є ще написання книжок, що для мене - абсолютно самодостатня творча справа. Наявність кількох…

Ми у Facebook

Інформація для ЗМІ