Важливо

Блоги

Опубліковано в Блоги

Як вибрати авторський договір та перевірити його істотні умови?

квіт. 07, 2020 Переглядів: 898 Written by 

За більш ніж п'ятнадцятирічний період надання допомоги видавцям у виборі виду авторського договору і уточнення його істотних умов сформувався перелік типових питань і відповідей з договірної роботи, на підставі яких була створена онлайн консультація «Вибір виду авторського договору та уточнення його істотних умов».

Онлайн консультація містить 7 тестів, які дозволяють правильно вибрати вид авторського договору, перевірити повноваження фізичної особи на підписання авторського договору, а також перевірити істотні умови договору про передачу (відчуження) майнових прав на твір, договору замовлення, ліцензійного і субліцензійних договорів.

Крім того, створено тест для перевірки дотримання немайнових прав автора твору, які повинні бути відображені в авторському договорі.

На період карантину надано вільний доступ до онлайн консультації «Вибір виду авторського договору та уточнення його істотних умов».

Для того щоб пройти тестування досить клацнути на назві тесту. Протягом 2-3 хвилин з початку тестування на екрані монітора з'являться результати тестування.

У видавців є відмінна можливість протестувати діючі договори і за результатами тестування внести в них необхідні зміни.

Прочитано 898 раз
рейтинг статті
(1 Vote)

Залишити коментар

Переконайтеся, що ви ввели всю необхідну інформацію, позначену зірочкою (*). HTML код не допускається.

Всесвітній День Книги і Авторського Права 23 квітня 2021

Каталог

Блоги

Інформація для ЗМІ