Важливо

Блоги

Опубліковано в Блоги

Які істотні умови повинен мати договір для використання твору в Інтернеті?

бер. 17, 2020 Переглядів: 723

Будь-яка книжкова продукція має обкладинку, на якій зазвичай є малюнки та інші художні твори, що охороняються авторським правом.

Для розміщення такої обкладинки на вебсайті видавництва, в інтернет-магазині або соціальних мережах необхідно мати дозвіл від автора, спадкоємців автора і іншої особи, якій належать майнові права на такий художній твір.

На жаль, багато договорів з художниками не передбачають використання таких художніх творів у цифровій формі, що призводить до порушень авторського права при їх розміщенні в Інтернеті.
Для усунення порушень авторського права на твори, які розміщенні в Інтернеті, створена онлайн консультація, яка дозволяє перевірити істотні умови договору, які дають видавцеві права на використання твору в цифровій формі.

Будь-який бажаючий може перевірити умови договору, відповідно до якого передані права на малюнки та інші твори, які використовуються в Інтернеті. Для цього потрібно скористатись онлайн консультацією «Уточнення умов договору, які дозволяють використовувати твір у цифровій формі», клацнувши на назві тесту.

Вільний доступ до тесту надається протягом 3-х днів з дати публікації матеріалу в блозі. Так що не гайте часу панове видавці.

Прочитано 723 раз
рейтинг статті
(1 Vote)

Залишити коментар

Переконайтеся, що ви ввели всю необхідну інформацію, позначену зірочкою (*). HTML код не допускається.

Всесвітній День Книги і Авторського Права 23 квітня 2021

Каталог

Блоги

Інформація для ЗМІ