Важливо

Блоги

Опубліковано в Блоги

Миттєві онлайн консультації з авторського права

бер. 13, 2020 Переглядів: 1517 Written by 

На вебсайті асоціації з'явився блок «Авторське право», який дозволяє видавцям вирішувати проблеми з авторським правом в будь-який час дня і ночі.

Якщо вам потрібно отримати миттєву консультацію з авторського права, то слід скористатися рубрикою «Онлайн консультації», а якщо конче потрібен ідеальний авторський договір, то ласкаво просимо в рубрику «Зразки договорів».

Ті з вас, хто скористався гіперпосиланням, змогли ознайомитися з переліком онлайн консультацій і зразками авторських договорів.

Слід зазначити, що це тільки початок довгого списку завдань, вирішення яких будуть з'являтися в передплаті на онлайн консультації. Так що періодично заглядайте на вебсайт асоціації.

Кілька слів про сам сервіс.

Кожна онлайн консультація містить від 1 до 18 онлайн тестів, які дозволяють практично миттєво отримувати рекомендації з використання літературних та фотографічних творів, малюнків, карт, збірників творів та інших творів без порушень авторського права.

Результати тестування виводяться на екран монітора у вигляді таблиці з переліком порушень авторського права і шляхів їх усунення.

Зразки результатів тестування є в кожній онлайн консультації.

Зразки договорів можна отримати, скориставшись конструктором документів, який дозволяє створити, відредагувати, зберегти в файл і роздрукувати договір в інтерактивному режимі.

Слід зазначити, що в кожній онлайн консультації вказано ім’я автора, що дозволяє видавцю оцінити професійний рівень консультацій перед тим як зробити передплату.

остання зміна П'ятниця, 13 березня 2020 10:46
Прочитано 1517 раз
рейтинг статті
(1 Vote)

Залишити коментар

Переконайтеся, що ви ввели всю необхідну інформацію, позначену зірочкою (*). HTML код не допускається.

Всесвітній День Книги і Авторського Права 23 квітня 2021

Каталог

Блоги

Інформація для ЗМІ