УАВК

УАВК

Сьогодні, 17 червня 2024 року, ми святкуємо важливу подію в нашій книговидавничій історії — 30-річчя від дня заснування Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів.
Вже 30 років наша Асоціація стоїть на захисті української книги та розвитку видавничої галузі.

Шановні колеги!
Українська асоціація видавців і книгорозповсюджувачів звертається до вас із проханням про підтримку наших колег — ТОВ «Фактор-друк», 7 співробітників якого загинули і понад 20 отримали поранення внаслідок російської атаки 23 травня 2024 року.
Реквізити для надання допомоги:

ТОВ "ФАКТОР-ДРУК"
Код ЄДРПОУ: 20030635
АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
Рахунок IBAN: UA693515330000026004052102874
Призначення платежу: Безповоротна фінансова допомога згідно з листом № 36 від 24.05.2024 р., без ПДВ.

USD:
Factor-Druk Ltd.
61030, Saratovskaya str. 51, Kharkov, Ukraine
EDRPOU 20030635
BankFIRST UKRAINIAN INTERNATIONAL BANK
4, Andriivska Str., Kyiv, 04070, Ukraine
Bank code: 334851
SWIFT BIC: FUIBUA2X
Corresponding bank:
JPMorgan Chase Bank N.A.*
270 Park Avenue, NY 10017, New York
SWIFT: CHASUS33 IBAN в USD
693348510000000002600679463UA


EUR:
Factor-Druk Ltd.
61030, Saratovskaya str. 51, Kharkov, Ukraine
EDRPOU 20030635
Bank: FIRST UKRAINIAN INTERNATIONAL BANK
4, Andriivska Str., Kyiv, 04070, Ukraine
Bank code 334851
SWIFT BIC: FUIBUA2X
Corresponding bank:
Commerzbank AG, Kaiserplatz, 60261, Frankfurt am Main, Germany
SWIFT: COBADEFF
IBAN: UA693348510000000002600679463

В єдності – сила!

З повагою та вдячністю
Правління
Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів

У цей особливий день хочемо подякувати за вашу мужню працю в умовах війни. Кожна українська книга, видана нині, стає важливим засобом для збереження культурної спадщини та національної ідентичності, не дозволяючи пітьмі війни поглинути наші душі.

Четвер, 23 травня 2024 14:04

23.05.24 ворог вдарив по друкарні

23.05.2024 р.. внаслідок влучання російської ракети у харківську друкарню «Фактор-Друк», яка спеціалізується на виготовленні книжкової продукції, зруйновані приміщення та поліграфічне обладнання. На жаль, є загиблі та важко поранені працівники підприємства.

Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів висловлює глибоке співчуття рідним загиблих, бажає якнайшвидшого одужання пораненим та витримки співробітникам друкарні.

Не забудемо і не пробачимо!

Правління Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів.

Нагорода є визнанням командної видавничої роботи та досягнень в українському бізнесі. Видавництво «Ранок» вже 27 років тримає лідерські позиції на книговидавничому ринку. На ранківській художній літературі виростають покоління, а третина українських школярів навчаються за ранківськими підручниками.
Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів вітає всіх співробітників видавництва «Ранок» з заслуженою відзнакою!

Присвячений дню вшанування пам’яті Миколи Хвильового

Творча група стрічки «Будинок «Слово». Нескінчений роман» разом із проєктом Культурного Десанту «Книга на фронт» та благодійним проєктом Бібліотеки Українського католицького університету «Хочу читати» закликає кожного зробити свій культурний донат.
Передавши книгу на фронт, ви підтримаєте наших захисників та захисниць, які зараз боронять Україну на передовій.
А проєкт «Хочу читати» створений для збору книг у школи, бібліотеки, освітні центри України, які постраждали від воєнних дій. Зараз оголошено збір для відбудованого ліцею у с. Бородянка на Київщині, а також для освітнього центру у с. Первомайське на Миколаїщині.

Долучитися доволі просто:
Зайдіть в улюблену книгарню та купіть книгу українського письменника, яку хотіли б відправити на фронт або передати для відновлення бібліотеки.
Купіть квиток на перегляд стрічки на будь-який сеанс із 9 по 19 травня.
Приходьте дивитись фільм і принесіть із собою книгу.
Підпишіть листівку зі словами подяки та підтримки українським героям або передайте вітання читачам бібліотеки, листівку вкладіть у книгу.
Залиште книгу в спеціальному місці збору в кінотеатрі.
Обов’язково подивіться стрічку «Будинок «Слово». Нескінчений роман», про представників «Розстріляного відродження», бо на їх плечах стоять всі сучасні письменники.

Перелік міст та кінотеатрів, які беруть участь в книжковому флешмобі:

Хмельницький - кінотеатр Woodmall Cinema
Тернопіль - Кінотеатр Злата
Чернівці - Центр ім. Миколайчука
Дніпро - Кінотеатр Планета Кіно (APPOLO)
Івано-Фрранківськ - Кінотеатр MovieLand
Житомир - кінотеатр ім. Франка та кінотеатр "Україна"
Запоріжжя - Кінотеатр ім. О. Довженка
Миколаїв - кінотеатр БАТЬКІВЩИНА

Львів - Кінотеатр Планета Кіно, Forum (4DX)

Вінниця - Сінема Сіті ТРЦ Мегамолл
Полтава - Wizoria ТРЦ Конкорд
Одеса - Сінема Сіті ТРЦ FontanSky Center
Миргород - Wizoria ТЦ Мир

Київ:
кінотеатри:
- Ліра,
- " ЖОВТЕНЬ"
- Сінема Сіті ТРЦ Ocean Plaza
- Wizoria ТРЦ New Way

Вівторок, 16 квітня 2024 18:42

Помер Дмитро Капранов

Розум не може сприйняти це трагічне повідомлення, як реальність. Видавець, письменник, громадський діяч, популяризатор історії України, блогер... Смерть Дмитра Капранова - це величезна втрата для всієї України. І це не перебільшення, а констатація болючого факту. 

Щире співчуття родині... Світла пам'ять Дмитру. 

28 років вірою та правдою служіння Україні, боротьби за українську культуру та книгу на посаді президента Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів. Дякуємо Вам, шановний Олександре Васильовичу, за беззаперечний авторитет і професіоналізм, особисту чесність і порядність, мудрість і гідність, мужність і вірність обов'язку і даному слову. Здоров'я, сили, стійкості та перемоги, шановний почесний президент Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів. Честь і гідність!

Інформуємо вас про те, що 12 березня 2024 року відбулося засідання Правління Асоціації, на якому було розглянуто заяву Афоніна Олександра Васильовича про його відставку з посади президента ГС «УАВК».

У видавничому співтоваристві України глибоку стурбованість викликала озвучена в. о. ректора Української академії друкарства, єдиного в Україні автономного закладу вищої освіти, який готує фахівців видавничої справи, поліграфії та книжкової торгівлі, інформація щодо підготовленого в черговий раз Міністерством освіти і науки України рішення про ліквідацію Академії як юридичної особи шляхом реорганізації та приєднання її до Національного університету «Львівська політехніка».

Сторінка 1 із 29

Спільний каталог авторських прав

Зміст

Блоги

 • трав. 28, 2024

  Про Харків і про книжки

  Я не намагатимуся описати весь потенціал книжкової галузі, зосереджений в Харкові. Хто знає - той знає. Адже кожен пост, який збирає багато поширень, бачить ворог. Окрім того, в інших містах України працюють патріотичні українські видавництва, які у разі чого підхоплять…
 • трав. 26, 2024

  Лист-звернення генеральної директорки Vivat Юлії Орлової

  «Фактор-Друк» — один з найбільших поліграфічних комплексів повного циклу у Східній Європі, в якому друкуються майже всі видавництва України, підприємство, яке веде свою історію з 1996 року. Це одне з ключових підприємств для книговидавничого циклу. Зупинка в роботі такого підприємства…
 • трав. 25, 2024

  З професійним святом!

  Щиро вітаю вас, колеги і друзі, з нашим професійним святом - Днем працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження! День весняний дарує наше свято.Квітує світ, синіє далина.Як хочеться сказати вам багатоПід келих золотавого вина!Ми — книгарі! І це вже наша доля,Це —…
  Written by
 • трав. 24, 2024

  росіяни не сьогодні почали знищувати українську книжкову галузь

  Давайте відверто: росіяни не сьогодні почали знищувати українську книжкову галузь. Вони це робили тридцять років тому умовно ринковими методами, починаючи з роздавання премʼєром Черномирдіним та міністром Полтораніним фантастичних пільг та преференцій власним видавцям. Тут і звільнення від податків, і фіксовані…
 • трав. 18, 2024

  Професійне

  Майже три місяці я виконую обов'язки Президента Української Асоціації видавців та книгорозповсюджувачів паралельно з завантаженням на основній роботі - генерального директора і головного редактора видавництва Фоліо. Є ще написання книжок, що для мене - абсолютно самодостатня творча справа. Наявність кількох…

Інформація для ЗМІ