Блоги

Опубліковано в Блоги

Сьогодні незвичайний пост

бер. 07, 2021 Переглядів: 965

Пост-порада, якщо хочете, то повчання для молодого покоління. Так складається, що я періодично чую про результати співбесід від нашого керівника відділу персоналу. Зараз всі хочуть швидких і великих грошей, різкого кар'єрного росту і дуже ображаються, коли щось йде не так.

Я хочу поділитися з молодими людьми своїм досвідом.

1. Працювати, працювати і працювати! 24/7, 365 днів у році.

2. Не нехтуйте можливістю працювати. Часто студенти не мають досвіду, але шукають вакансії із заробітною платою, як для фахівця. Зараз багато компаній мають хороші програми стажувань, причому оплачувані стажування. Намагайтеся увібрати все, що ви чуєте й бачите, беріть більше ініціативи на себе, виявляйте цікавість до різних сфер. І повірте), що це краще, ніж звичайний ваш день: будинок-університет-погуляти-будинок-повторити). До речі, видавництво «Ранок» приймає на стажування студентів (HRanok.com.ua )

3. Хочете стати успішним в тій чи іншій сфері? Впевнений, що у багатьох на другому-третьому курсі вже є розуміння, де ви себе бачите, то ви повинні постійно стежити за вакансіями тієї компанії, сфера, якої вам цікава, де ви хотіли б розвиватися і отримувати досвід.

4. Вбирайте, як губка, знання. Читайте, слухайте, приділяйте велику увагу нетворкінгу. Відвідуйте майстер-класи, тренінги, конференції, ходіть на ярмарки вакансій, бізнес-сніданки. Часом бізнес-сніданки призначаються на 7.00. Не треба жаліти себе!
Обов'язково відвідуйте!

5. Розвивайте власний бренд. Повірте, це дуже важливо. Почніть з простого, з Facebook і LinkedIn. Діліться в соц.мережах своїми досягненнями, думками, своїм досвідом, адже він є у кожного. Діліться корисними статтями, беріть участь в онлайн заходах, які зараз набирають обертів. Обов'язково стежте за сторінками лідерів думок в обраній вами сфері. Станьте помітними. Ваша сторінка повинна бути в якійсь мірі візиткою.

6. Завжди працюйте на 101%! Якщо у вас зарплата в розмірі 3 тис.грн., а ви хочете отримувати мінімум 30 тис.грн. - працюйте на 30 тисяч гривень. Не менше. На питання шефа не відповідайте, що це неможливо. Дайте відповідь, що це складно, але все можливо. Більш того, запропонуйте кілька варіантів вирішення завдання. Беріть на себе відповідальність, будьте активними та проявляйте більше ініціативи.

7. Вчить мови. Повірте, що це вам знадобиться. Вам здасться, що це банальна порада. Але, на жаль, не всі «зелені» фахівці можуть похвалитися знанням іноземних мов. Більш того, скажу вам по секрету, що роботодавець віддасть перевагу тому, хто знає іноземну мову, краще кілька.

8. Забудьте про зону комфорту. Якщо ви студент, то тим більше. Успіх вимагає постійних виходів із зони комфорту. Ви повинні бути готові до всього, до різних складнощів і труднощів. Приймайте їх позитивно, приймайте їх, як успішний досвід.

9. Не бійтеся розчарувань. Повірте мені, вони у вас точно будуть. Будьте готові до того, що професія вашої мрії не принесе вам мільйони через місяць)), а іноді і через кілька років.

10. Читайте! Читайте! Читайте! Реагуйте на все позитивно і з посмішкою.

Всім успіхів)!
Кохайте! Мрійте! Читайте!

остання зміна Неділя, 07 серпня 2022 22:14
Прочитано 965 раз
рейтинг статті
(1 Vote)

Залишити коментар

Переконайтеся, що ви ввели всю необхідну інформацію, позначену зірочкою (*). HTML код не допускається.

Спільний каталог авторських прав

Зміст

Блоги

 • квіт. 19, 2024

  Підручники - у сміття

  За кілька днів розпочнеться конкурс підручників з історії для 11 класів. Але ще до його початку вже маємо результат — наступного року випускники можуть залишитися без улюбленого підручника «Всесвітня історія» Гісема, Мартинюка. Трохи лонгріду про залаштунки.Перед оголошенням «дозволеного переліку» підручників…
  Written by
 • квіт. 19, 2024

  784 день широкомасштабного вторгнення

  І знов про творчість, про мертвих митців та хейт. 1. Чи потрібно викреслювати з рядів українців тих, чия політична позиція при житті була "не дуже" з сьогоднішньої точки зору, чи "дуже не дуже"? Чи потрібні нам сьогодні антиукраїнці Сікорський та…
 • квіт. 18, 2024

  783 доба широкомасштабного вторгнення. 4 частина

  Довгий та непозитивний текст про інформаційну, культурну та мовну політику. Про те, чим має займатися держава на третьому році вторгнення та одинадцятому році війни в інформаційній сфері. Про те, що потрібно, нарешті, відпустити та дочекатися еволюції і припинити справжнє швондерство…
 • квіт. 16, 2024

  781 доба широкомасштабного вторгнення. 3 частина

  Довгий та непозитивний текст про інформаційну, культурну та мовну політику. Про те, чим має займатися держава на третьому році вторгнення та одинадцятому році війни в інформаційній сфері, а що потрібно, нарешті, відпустити та дочекатися еволюції і припинити справжнє швондерство в…
 • квіт. 15, 2024

  781 доба широкомасштабного вторгнення. 2 частина

  Книговидання та бібліотечна справа. Токсичні книги, токсичні автори. Токсична мова. 1. Видавець - це людина, яка ходить в Україні по полю з лайном, намагаючись весь час перестрибувати через калюжі такого розміру, що іноді краще їх подолати уплав.Хороший автор - виключно…

Інформація для ЗМІ